Wholesale manager

Full-Time Studio Moderna – Postat de studio-modernaКишинёв, Кишинев, Молдова Postat pe: 09.04.2014

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Companie internaţională care activeaza în peste 20 de ţări Europene in domeniul Marketingului direct, anunţă concurs pentru funcţia de
Wholesale Manager
Cerinte faţă de candidaţi:

– Studii superioare;
– Experienţă de succes în domeniul vânzărilor de min. 2 ani;
– Persoana energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat;
– Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală şi scrisă;
– Capacitatea de orientare rapidă într-o situaţie şi de a lua decizii corecte;
– Abilităţi bune de planificare a timpului de lucru cu un volum mare de informaţie în termeni restrânşi;
– Initiativă şi capacitate de a lucra independent;
– Capacitatea de convingere;
– Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate;
– Capacitatea de a învăţa rapid;
– Orientare spre rezultat;
– Cunoasterea obligatorie a limbilor română, rusă şi engleză;
– Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet);

Responsabilităţi:

– Administrarea, întreţinerea şi dezvoltarea reaţiilor de afaceri de înalt nivel profesional cu clienţii companiei;
– Analiza pieţei existente şi căutarea activă a noilor puncte de comercializare a mărfurilor companiei;
– Ducerea negocierilor de încheiere a noilor contracte;
– Promovarea produselor companiei pe piaţă;
– Efectuarea acţiunilor necesare creşterii vînzărilor produselor companiei;
– Colectarea de informaţii şi analiza acestora pentru pregătirea ofertelor comerciale, reglementarea politicii de preţ;
– Controlul respectării condiţiilor contractuale, menţinerea relaţiilor de parteneriat;
– Gestionarea preliminară a stocurilor;
– Întocmirea rapoartelor lunare de vânzări şi analiza acestora;
– Îndeplinirea planului de vînzări.

Noi oferim:
– Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionişti într-o companie internaţională de succes;
– Creştere profesională;
– Lucru intr-un mediu dinamic si motivant;
– Pachet salarial atractiv si competitiv (salariu fix plus bonusuri de performanţă corelate în mod direct cu nivelul de implicare şi rezultatele obţinute);
– Pachet social deplin;
– Telefon corporativ;
– Computer;
– Program de lucru de luni pînă vineri de la 09:00 până la 18:00 cu pauză de masă de o oră.
Persoanele interesate, care corespund tuturor cerinţelor, trebuie să expedieze CV-ul în limba română sau engleză pe adresa electronică angela.negoita@studio-moderna.com cu specificarea obligatorie a postului pentru care aplică.

Categoriile job-urilor: Manageri de vanzari
Tipurile job-urilor: Full-Time.

2163 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job