Specialist vînzări B2B

Full-Time Aursoft SRL – Postat de AursoftOriunde Postat pe: 16.06.2016

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Candidatul potrivit:
– Studii superioare;
– Cunoașterea tehnicilor de vânzări, negociere și convingere;
– Experiență de lucru în domeniul vînzări;
– Cunoștințe avansate în domeniul IT prezintă un avantaj;
– Orientare spre rezultat.

Responsabilități:
– Atragerea clienților noi (apeluri, trimiterea ofertelor comerciale, contactul cu clienții);
– Vînzarea produselor și serviciilor companiei;
– Adoptarea măsurilor pentru creșterea vînzărilor;
– Planificarea vînzarilor și analiza rezultatelor.

Noi iti oferim:
– Salariu decent, pachet social deplin, premii conform rezultatelor.
– Achitarea serviciilor de telefonie mobilă.
– Program de lucru – Full-time.

Cei interesati sunt invitati sa transmită CV-ul la email: office@aursoft.md

Categoriile job-urilor: Manageri de vanzari
Tipurile job-urilor: Full-Time.

1553 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job