Secretara

Full-Time ICS – Postat de ICSOriunde Postat pe: 02.07.2014

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

SECRETARA

Companie anunta un loc vacant
pentru pozitia de secretara:

Cerinte fata de candidate:

– Studii superioare de preferinta pedagogice + experienta in predarea limbii engleze;
– Cunoasterea excelenta a limbilor: romana, rusa si engleza;
– Persoana responsabila, comunicabila, punctuala;
– Cunoasterea PC la nivel utilizator;
– Abilitati de prezentare si comunicare;
– Capacitate de organizare a timpului si sarcinilor cu respectarea termenelor limita;
– Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
– Spirit de lucru in echipa;

Descrierea postului:

– Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
– Primire, inregistrare, evidenta si repartizare a corespondentei in interiorul intreprinderii
– Primire, directionare si gestionare corespondentei on-line
– Redactarea corespondentei de afaceri, necesara desfasurarii activitatii zilnice
– Efectuarea operatiunilor cu tehnica de birou (xerox, imprimanta,scanner, fax)
– Organizarea deplasarilor de serviciu (rezervari transport, hotel)
– Aprovizionarea oficiului cu materialele necesare (rechizite de birou etc)
– Evidenta contractelor de vinzare-cumparare
– Alte atributii de secretariat

Experienta in domeniu – avantaj

Compania ofera un pachet salarial motivant,pachet social,numar de telefon mobil corporativ.

Procesul de selectare se va face in baza CV-urilor ce corespund cerintelor mentionate mai sus, CV-urile in limba romana, cu poza (CV fara poza nu se examineaza) le asteptam pe adresa de e-mail: recrutari2011@gmail.com

Persoanele selectate vor fi contactate.

Categoriile job-urilor: Secretariat, Lucratori in oficiu
Tipurile job-urilor: Full-Time.

1944 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job