Office manager DG

Full-Time IMC Group – Postat de IMC GroupOriunde Postat pe: 12.12.2014

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

OFFICE MANAGER Director General(l. franceza)

Companie cu capital strai
OFFICE MANAGER DG

DESCRIERE:
– programarea intalnirilor directorului si intocmirea agendei acestuia
– inregistrarea documentelor care intra si ies de la acesta,
– urmarirea primirii raspunsurilor solicitate de catre director
– clasificarea si indosarierea documentelor
– intocmirea diverselor situatii si raportari cerute de catre director
– deplasari peste hotare
– traduceri / interpretari

Cerinte
Suntem in cautarea unei persoane dinamice, sociabile, domn / doamna, experienta abilitati de comunicare aspect fizic placut (prezentabil) perseverenta, dorinta de crestere.

Pentru reusita in aceasta misiune, vei avea nevoie de:

– studii superioare (economice un avantaj)
– operare PC – Ms Office
– spirit organizatoric
– atentie distributiva
– capacitate de analiza si sinteza
– cunoastere L.FRANCEZA nivel avansat, spaniola, engleza un avantaj
– cunoastere principii comunicare nivel VIP
– flexibilitate

Beneficii Oferite
Posibilitati de dezvoltare;
Pachet salarial avantajos;

Contacte: tel.: + 373 22 835 217 ; cel.: + 373 78891098
e-mail: ghenadie.n@mail.ru
Факс:
Телефон: cel.: + 373 78891098

Categoriile job-urilor: Secretariat, Lucratori in oficiu
Tipurile job-urilor: Full-Time.

1956 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job