Manager in vinzari

Full-Time GUAVA 7 – Postat de AndreiGКишинёв, Кишинев, Молдова Postat pe: 02.04.2014

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Responsabilitati
– Cautarea clientilor
– Realizarea planului de vanzari lunar si anual
– Acordarea de consultanţă în perioada de pre/post vanzare în raport cu caracteristicile produsului sau serviciului comercializat şi nevoia clientului
– Analizarea pietei de profil si a concurentei, feedback de la client pt imbunatatirea produselor/serviciilor
– Dezvoltarea si gestionarea unei retele de colaboratori

Cerinte
– Experienta in vanzari
– Responsabilitate
– Abilitati de comunicare si negociere
– Initiativa, automotivare
– Orientare spre rezultate

Beneficii Oferite
– Remunerarea este direct proporţională cu rezultatele obținute și reprezintă un salariu fix plus bonusuri şi alte beneficii;
– Colectivul este tânăr şi dinamic;
– Se oferă întreg pachetul social, angajarea în baza carnetului de muncă.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimata CV-urile cu foto pe adresa email: info@guava7.biz

Categoriile job-urilor: Manageri de vanzari
Tipurile job-urilor: Full-Time.

2057 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job