JURIST

Full-Time BIOPROTECT SRL – Postat de bioprotectOriunde Postat pe: 26.02.2016

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

FPC Bioprotect SRL anunță concurs de angajare pentru funcția de – JURIST

Responsabilități și sarcini:

– Asistenţă juridică. Expertiza juridică a documentelor şi a situaţiilor litigioase;
– Reprezentarea intereselor în instanţele de judecată şi organele administraţiei publice;
– Recuperări de creanţe. Asistenţă juridică şi reprezentare în executări silite;
– Asistenţă juridică la efectuarea reorganizării şi înregistrarea modificărilor în actele de constituire ale societăţii comerciale, lichidare;
– Reprezentarea intereselor in procesele de insolvabilitate.

Cerințe:
– Studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licenţă, specializarea Drept.
– Experienta în activitate de minim 4 ani
– Cunoaşterea fluentă a limbilor: română, rusă.
– Cunostinte operare PC, pachetul Office
– Abilitati, calitati si aptitudini necesare: capacitate de a lucra în echipă, buna comunicare și negociere, responsabilitate, punctualitate, abilități de analiză și sinteză;
– Permisul de conducere constituie un avantaj.

Facilități oferite de companie:
– atmosferă de lucru pozitivă,
– salariu lunar stabil,
– asigurare socială și medicală garantate de Stat,
– concediu anual de odihnă de 28 zile calendaristice,
– control medical anual din contul angajatorului (pentru un stagiu de muncă în cadrul Companiei de cel puțin 1 an).

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV însoțit de o fotografie 3×4 la următoarea adresă de e-mail: office@bioprotect.md . În rezultatul examinării CV-urilor vor fi contactați doar candidații selectați.

Categoriile job-urilor: Jurist, Avocat, Notar
Tipurile job-urilor: Full-Time.

2470 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job