Jurist

Full-Time Companie Juridica – Postat de Jurist RMOriunde Postat pe: 08.05.2015

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Responsabilitati:
– Participarea la examinarea litigiilor în instanţele judecătoreşti;
– Reprezentarea intereselor Companiei în organele de drept;
– Verificarea și redactarea actelor cu caracter juridic;
– Acordarea de asistență juridică și colaborarea cu partenerii;
– Lucrul cu debitorii/colector;
– Colaborarea cu insituții de stat și privat pentru buna;
– rezolvare a tuturor problemelor de natura juridica;
– Soluționarea problemelor apărute în activitatea companiei din punct de vedere legal;

Cerinţe fata de candidati:
– Studii superioare cu profil juridic;
– Cunoaşterea legislaţiei RM;
– Informatice: Word, Excel;
– Cunoaşterea limbii română. Cunoaşterea limbilor străine constituie un avantaj.
– Abilităţi de comunicare;

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: jurist.rm@gmail.com sau la numărul de fax: 855-197

Categoriile job-urilor: Jurist, Avocat, Notar
Tipurile job-urilor: Full-Time.

2799 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job