Expert Creditar

Full-Time natalia.bobunOriunde Postat pe: 03.11.2014

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Compania, pentru extinderea activității sale, anunta recrutarea personalului pentru funcția vacantă de Expert Creditar.
Cerinte: studii superioare, cunoasterea limbilor romana si rusa, o dictie corecta, capacitate de auto-învățare și dorință de avansare în carieră, utilizator avansat PC cu virsta cuprinsa intre 20-30 ani.
Responsabilităţi: marketing și promovarea produselor, negocierea și încheierea contractelor.
Grafic de muncă: zile lucrătoare – de la 7.00 pînă la 14.00 și de la 14.00 pîna la 21.00 (două schimburi: peste o săptămînă). Zi de odihnă — duminică.
Oportunități de carieră!
Cei interesati ne pot trimite CV prin e-mail: callcenter.2014@qip.ru. Doar candidati selectati vor fi contactati.

Categoriile job-urilor: Banci, credite, leasing
Tipurile job-urilor: Full-Time.

1622 numar total de vizualizari, 1 astazi

Aplica la acest job