asistent

Part-Time privata – Postat de LarisaOriunde Postat pe: 31.01.2016

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Angajez persoane la lucrări de oficiu într-un domeniu nou de antreprenoriat. Lucrările se vor referi la examinarea, difuzarea informației, studierea și promovarea documentației sistematizate, coordonarea activității angajaților, evaluarea rezultatelor de progres. Activitatea va include comunicare, selectare de personal, dialog specializat cu persoane fizice și juridice.
Se oferă: contract de muncă,
instruire gratuită,
managment calitativ,
condiții de creștere profesională și a salariului.

Cerințe:
studii superioare sau colegiale
abilități de lucru la computer
capacități organizatorice
corectitudine
exigență și disciplină.
Graficul de lucru: luni-vineri, 10:00-16:30.
Venit: 4700-7800 lei
e-mail: rotaru.larisa.p@gmail.com
tel. 061048885

Categoriile job-urilor: Secretariat, Lucratori in oficiu
Tipurile job-urilor: Part-Time.

2007 numar total de vizualizari, 2 astazi

Aplica la acest job