manager in turism

Full-Time Agenția de turism Toptur – Posted by TopturAnywhere Posted on 08.04.2017

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Cerințe fata de candidat:
– cunoașterea destinațiilor: Turcia, Bulgaria, Grecia, Muntenegru
– experiența in turism – minim 1 an
– certificat de turism sau studii superioare in domeniu
– limbi vorbite : romana, rusa
– Persoana deschisa, activa, organizata, comunicativa, perseverenta, cu spirit de echipa bine dezvoltat
– Responsabilitate si punctualitate, negociere, organizare, analiză , devotament;
Se oferă:
– mediu atractiv de muncă
– oficiul in centrul orasului
– colectiv tanar
– salariu motivant
– comision din vânzări
– pachet social
– formare profesionala continua
Candidații sunt rugați sa expedieze CV-ul pe adresa de mail DOAR sa indicati Manager turism : euroefect@mail.ru . Vor fi contactati doar persoanele ce corespund cerintelor.

Job Categories: Tourism and hotel business.
Job Types: Full-Time.

986 total views, 1 today