manager de turism

Full-Time PARALELA 45 CHISINAU – Posted by paralela45Chișinău, Chișinău, Молдова Posted on 14.03.2017

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Paralela 45 angajează AGENT DE TURISM.

Cerinţe:
– Studii superioare (de specialitate) sau brevet de turism categoria A/B
– Experienţă de muncă în domeniu, minim 2 ani
– Cunoaşterea limbilor: română, rusă, engleză
– Cunoştinţe şi aplicare PC MS Office

Atribuţiile funcţionale:
– Comunică cu clienţii pentru a elabora o ofertă competitivă.
– Efectuează şi gestionează comenzi în sistemele de rezervări proprii cât şi ale partenerilor.
– Urmăreşte în permanentă ofertele firmelor concurente de pe piaţă.
– Se asigură de dezvoltarea unor bune relaţii de colaborare cu reprezentanţii agenţiilor de turism şi a celorlalţi operatori de turism.
– Participă la întrunirile şi târgurile periodice ale operatorilor de turism.
– Verifică corectitudinea întocmirii documentelor financiare.
– Recepţionează şi soluţionează prompt reclamaţiile clienţilor.

Compania oferă:
– Salariu atractiv
– Pachet social complet
– Loc de muncă confortabil
– Birou de activitate în centrul oraşului
– Telefon mobil
– Maşină de serviciu (în scop de serviciu) – dacă ai permis de conducere.
– Traninguri, seminare;
– Excursii, info-tur, întâlniri corporative în afară ţării.

Dacă eşti interesat de acest post şi doreşti să fii parte a echipei noastre, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa rezervari@paralela45.md.

Job Categories: Tourism and hotel business.
Job Types: Full-Time.

899 total views, 1 today