HR Manager

Full-Time Acord Travel – Posted by hr@isic.mdAnywhere Posted on 30.04.2013

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Departamentul Resurse Umane este direct responsabil de recrutarea managerilor buni, prezentabili si cu pontential capabili sa lucreze la direct cu studentii si sa indeplineasca cu succes fisa de post.

Responsabilități:
– Recrutarea și selecția personalului;
– Plasarea anunturilor pe site-uri de angajare;
– Activități de head hunting;
– Organizarea lunara proiector de promovare si recrutare;
– Desfasurarea interviurilor de angajare;
– Instruirea noilor angajați;
– Contribuirea la adaptarea noului angajat în perioada de probă;
– Implementarea diferitor modalități de motivare a personalului.

Cerințe:
– Vârsta 23-27 ani;
– Cunoașterea limbilor româna, rusa (engleza – avantaj);
– Cunoaşterea calculatorului ca advanced user;
– Abilități de comunicare empatică;
– Abilităţi organizatorice.

Beneficii:
– Lucru într-un colectiv tânăr și dinamic;
– Posibilitatea de dezvoltare continuă;
– Remunerare motivantă;
– Pachet social complet.

Pentru a aplica, expediați CV-ul + o poză la adresa de e-mail: lucian.cioroianu@gmail.com
În subiectul scrisorii menţionează “Manager HR”.

Job Categories: Human Resource.
Job Types: Full-Time.

4378 total views, 1 today