Designer Grafica

Full-Time ICS “Terasoft” SRL – Posted by terasoftAnywhere Posted on 24.04.2014

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Designer-grafica
Pentru dezvoltarea proiectelor noi si mentinerea proiectelor deja existente, compania de software „Terasoft” SRL angajeaza Designeri grafica

Cerinţe:
– Cunostinte in Adobe Photoshop;
– CorelDraw sau Adobe Illustrator;
– Detinerea spiritului creativ si de initiative;
– Cunostinte de limba engleza.

Avantaj:
– Una din programale de modelare 3D (3D Studio Max, Cinema 4D);
– Adobe Flash;
– Capacitate de a desena manual.

Oferte:
– Pachet salarial atractiv, care include si bonusuri;
– Integrarea intr-un mediu de lucru dinamic, multicultural;
– Asigurare medicala, sociala.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV impreuna cu portofoliul cu indicaţia “graphic-designer” la adresa de e-mail hr@terasoft.info, tel. 022-99-78-90 , mob: 060733471

Job Categories: Designers.
Job Types: Full-Time.

2639 total views, 1 today