CONTABIL SEF

Full-Time SA ART-VEST – Posted by ART VESTAnywhere Posted on 22.01.2015

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

SA Art Vest angajeaza contabil sef full time ,cu virsta intre 30-50
Cerintele catre candidat:
– studii superioare in contabilitate,
– experienta in domeniul contabilitatii minim de 3 ani ,cunoasterea versiunii 1C 7.7
– cunoasterea si organizarea evidentei contabile a firmei si anume:
evidenta cadrelor si a decontarilor cu salariatii;
evidenta mijloacelor fixe;
evidenta operqatiunilor bancare;
evidenta creditelor;
evidenta decontarilor cu clientii si furnizorii;
evidenta miscarii OMSVD;
evidenta TVA;
intocmirea rapoartelor pu IF
intocmirea rapoartelor pu Statistica
evidenta combustibilului,
evidenta operatiunilor de casa

Persoanele interesate rugam sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail:
art-vest@starnet.md

Tel de contact: Valentina 069120909 sau 022 492195

Job Categories: Accounting and Finance.
Job Types: Full-Time.

3051 total views, 1 today