Angajam Agent in vinzari

Full-Time Voyage Center “PHILIPSKY – TOUR” – Posted by Voyage Center PHILIPSKY TOURКишинёв, Кишинев, Молдова Posted on 15.01.2014

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

* vedeti intreg continutul pentru a putea Aplica.

Descrierea Jobului:

Cerinte:
– Fluenta in limbile Romana si Rusa
– Excelente abilitati oratorice
– Experienta in vanzari si negociere
– Abilitati de ascultare si orientare catre client
– Prezenta prezentabila si carismatica
– Varsta de la 20 de ani

Responsabilitati:
– Prezentarea si vanzarea produselor catre client
– Informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai portivita
– Participarea activa in viata companiei
– Efectuarea incasarilor si platilor in numerar
– Mentinerea igienii si curateniei spatiului de lucru
– Disponibilitate Luni – Vineri de la orele 09:00 pana la 18:00, Sambata de la 10:00 – 14:00

CV-urile cu o fotografie se trimit la: office@ph.md

IMPORTANT: cei care nu corespund pe deplin cerintelor sau CV-urile necomplete, nu se vor examina!
P.S. la CV se va mai adauga si o poza 3/4

Job Categories: Tourism and hotel business.
Job Types: Full-Time.

2373 total views, 1 today